برای اطلاع رسانی از آخرین اخبار عضو شبکه های اجتماعی ما شوید

طریقه آپدیت یک اپ بدون استفاده از گیفت کارت گوگل پلی-وبسایت ایپک سنتر

طریقه آپدیت یک اپ بدون استفاده از گیفت کارت گوگل پلی

گوگل پلی سرویسی از جانب شرکت گوگل است که مخصوص گوشی های اندروید بوده و از طریق آن می توان  انواع محتواهای چند رسانه ای چون برنامه، بازی، موسیقی و … را به راحتی دانلود کرد. به عبارتی می توان گفت بیش از 500 هزار برنامه و بازی در این سرویس قابل دسترسی است. در گوگل پلی شاهد انواع و اقسام برنامه های رایگان و پولی خواهید بود که خب برنامه های رایگان به راحتی قابلیت دانلود و به روز رسانی دارند. کافی است پس از باز کردن برنامه گوگل پلی ، از سه خط بالایی یا منوی همبرگری سمت چپ برنامه شاهد گزینه های:

 • Installed
 • Updates available
 • Games

باشید که برای آپدیت کردن کافی است روی گزینه دوم کلیک کرده و هر برنامه ای که نسخه جدید آن در دسترس باشد را به روز رسانی کنید.

طریقه آپدیت یک اپ بدون استفاده از گیفت کارت گوگل پلی-وبسایت ایپک سنتر

حتما می دانید که 90 درصد بازی های موبایلی، آنلاین شده و پرداخت درون شبکه ای دارند. شما باید برای استفاده بهتر و دسترسی های بیش تر به چنین بازی ها و برنامه هایی به منظور حمایت مالی از شرکت سازنده یک مبلغی را از طریق درگاه های اینترنتی پرداخت کنید.

کشور ما ایران از سوی آمریکا تحریم شده است و بنابر همین ما قابلیت پرداخت از طریق دلار و درگاه های مربوطه را نداریم. در چنین مواردی لازم است از یک کارت اعتباری یا گیفت کارت گوگل پلی استفاده کنید و برنامه های پولی را خریداری نمایید.

خرید گیفت کارت گوگل پلی نیز از طریق وبسایت های متعددی ممکن می شود که یکی از فروشگاه های معتبر آن به نشانی اینترنتی http://epic-center.ir/  است. شما می توانید به راحتی این گیفت کارت را خریداری و پس از ردیم کردن اکانت خود را شارژ نمایید.

طریقه آپدیت یک اپ بدون استفاده از گیفت کارت گوگل پلی-وبسایت ایپک سنتر

گیفت کارت هایی چون:

 • گیفت کارت پلی استیشن
 • گیفت کارت ایکس باکس
 • گیفت کارت نتفلیکس
 • گیفت کارت استیم
 • گیفت کارت مایکروسافت و … را از این فروشگاه خریداری نمایید.

اما با این وجود مجددا چون نیاز است آی پی دستگاه شما روی کشور آمریکا تنظیم شده باشد ممکن است با مشکل مواجه شوید. شما باید نسخه امریکایی گوگل پلی را نصب کنید، آی پی خود را تغییر دهید و …

با چنین مشکلاتی از سوی خرید گیفت کارت گوگل پلی برنامه هایی طراحی شده اند تا شما بتوانید برنامه های پولی گوگل پلی را دانلود و یا حتی به روز رسانی کنید.

گیفت کارت هایی چون:-وبسایت ایپک سنتر

یکی از این برنامه ها توتواپ (tutuapp) است. برای نصب این برنامه باید طبق مراحل زیر پیش بروید.

 • برای این کار لازم است مرورگر خود را باز کنید و عبارت tutuapp android install را در قسمت نوار جستجوگر سرچ نمایید.
 • پس از پایان جستجو گزینه ی اولی که به رویتان باز می شود را کلیک نمایید و سپس آن را دانلود کنید.
 • حجم این اپلیکیشن 21 مگابایت بوده و سریعا دانلود خواهد شد. توجه داشته باشید که این اپلیکیشن دو ورژن وی آی پی و نرمال دارد و روی مطلب ما ورژن نرمال است زیرا ورژن وی آی پی نیاز به پرداخت درون برنامه ای دارد.
 • پس از پایان دانلود گزینه نصب را زده و سپس برنامه را فعال سازی کنید.
 • با بازکردن اپلیکیشن دانلود شده ، اجازه دسترسی را به آن دهید. حال می توانید از قسمت جستجو بازی یا اپ موردنظرتان را جستجو کرده و به راحتی و بدون پرداخت هیچ هزینه ای آن را دانلود نمایید. شما همچنین قادر خواهید بود در صورت وجود نسخه جدید برنامه های خود را نیز به روز رسانی کنید.

نتیجه گیری

در این مطلب گفتیم که سرویس گوگل پلی به راحتی بر روی گوشی های اندورید قابل استفاده است. برنامه ها در این سرویس پولی و رایگان هستند که شما می توانید برای استفاده از برنامه های پولی گیفت کارت گوگل پلی را خریداری کنید.

متاسفانه تحریماتی که در کشور ما وجود دارد امکان خرید را کمی دشوار یا حتی ناممکن کرده است زیرا پرداخت های درون برنامه ای به دلار خواهد بود. برنامه ای را خدمت تان معرفی کردیم که شما می توانید به راحتی اپ یا بازی مورد نظر را سرچ کرده و آن را دانلود و به روز رسانی کنید. امیدواریم با خواندن این مطلب پاسخ سوال خود را گرفته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید