برای اطلاع رسانی از آخرین اخبار عضو شبکه های اجتماعی ما شوید

بازی های اندروید که در آن ها تست هوش است- وبسایت ایپک سنتر

بازی های اندروید که در آن ها تست هوش است

اهل بازی های تست هوش هستید؟!:اگر دوست دارید با انجام بازی خود را به چالش بکشید، در ابتدا احسنت و آفرین به سلیقه ی شما!! بدون شک بهترین بازی های اندروید بازی های تست هوش هستند! در این مقاله قصد داریم بهترین بازی های تست هوش اندورید را برایتان توضیح دهیم:

بازی های تست هوش اندروید

 

شاید برایتان جالب باشد که بدانید قبلا بازی های تست هوش اندورید فقط مختص عده ی خاصی از افراد بود‌. هر کسی سمت آن ها نمی رفت! اما اکنون این بازی ها جزء‌ پرطرفدار ترین بازی های اندورید به شمار می روند. همانطور که از شرایط امروز و نسل جدید مشخص است، کودکان و نوجوانان روز به روز ذهن هایی قوی تر و خلاق تر پیدا می کنند. نسل امروز خیلی از گذشته با هوش تر است. شاید برایتان جای سوال باشد که چرا اینطور است؟! برای اینکه هر چه ذهن را بیشتر تقویت کنیم، متمرکز تر و قوی تر می شود! تاثیر بازی های تست هوش اندورید هم در این مورد بسیار مهم می باشد! برای آنکه با این بازی ها بیشتر آشنا شوید، ادامه ی این مطالب جذاب و خواندنی را از دست ندهید!!!

 

۱. بازی تست هوش اندروید Lumosity

بازی های تست هوش اندروید -وبسایت ایپک سنتر

یکی از بهترین بازی های تست هوش Lumosity نام دارد. با این بازی می توانید تمرین های فوق العاده مناسبی را برای ذهن خود ایجاد کنید! معما ها را حل کرده و توانایی حل مساله در ذهن خود تقویت کنید! فقط کافی است حدودا ۱۰ دقیقه در طول روز با این بازی کار کنید تا تاثیر شگفت آور آن را بر ذهن خود ببینید!

 

ویژگی های بازی:

 

 • نوع بازی را خودتان می توانید انتخاب کنید و میزان سختی بازی را نیز افزایش دهید.

 

 • در رابطه با افزایش مهارت های مختلف و سرعت ذهن نکات مختلفی آموزش می دهد.

 

 • با ایجاد تمرین هایی مثل تفکر و اندیشیدن کمک بسیار زیادی به تقویت منطق شما در حل مسائل می کند.

 

 • مهارت هایی مثل محاسبه کردن یا پیش بینی کردن را تقویت می کند‌.

 

 • برای خواندن و یادگیری لغات نیز به شما کمک زیادی می کند.

 

 • باعث ایجاد آرامش روحی در شما می شود.

 

 • زمان زیادی از شما نمی گیرند و خیلی سریع انجام می شوند! پس اصلا نباید نگران وقت گیر بودن آن ها باشید!!

 

 • یکی از بهترین ویژگی های این بازی این است که برای همه ی گروه های کودکان، نوجوانان و بزرگسالان مناسب هستند‌.

ویژگی های بازی:- وبسایت ایپک سنتر

 

۲. بازی Skillz

یکی از بهترین بازی های تست هوش اندروید، بازی Skillz نام دارد. این بازی کاملا رایگان است و می تواند به راحتی حافظه شما را تست کند! همچنین مهارت هایی مثل تقویت حافظه، سرعت، انعطاف پذیری و قدرت توجه مغز شما را به مسائل افزایش می دهد‌. در این بازی تست هوش اندروید در ابتدا از شما یک تست گرفته می شود که به وسیله ی آن سرعت، توانایی، کنترل ذهن و حواستان را می سنجد. در بخش های دیگر بازی نیز آنقدر تنوع زیاد است که نه تنها خسته نمی شوید بلکه به مرور زمان برایتان جذاب تر نیز خواهند بود!!

 

ویژگی های بازی Skillz

 

 • باعث افزایش مهارت های شناختی شما از طریق انجام فعالیت های چالشی می شوند.

 

 • باعث افزایش واکنش های شما می شود.

 

 • باعث افزایش دقت و سرعت شما و همچنین تقویت حس حافظه و لامسه تان می شود.

 

سایر بازی های اندورید که در آن ها تست هوش هستند.

 

علاوه بر دو بازی Skillz و Lumosity برخی دیگر از بازی های اندورید که در آن ها تست هوش هستند نیز پرطرفدار اند. مثلا بازی هایی مثل Elevate، peak، Cognifit، Memorado،   هم جزء معروف ترین و بهتری بازی های تست هوش اندروید هستند. به طو کلی هر چه که از این بازی ها (بازی های تست هوش اندورید) بیشتر استفاده کنید، ذهنتان بیشتر تقویت شده و با هوش تر می شوید!! برای مثال یکی سری از این بازی ها براب بزرگسالان نیز بسیار مناسب هستند. چرا که می توانند با کارکرد بر روی حافظه تان از پیری و آلزایمر جلوگیری کنند‌. همچنین با ورزش ذهن، هوش را افزایش داده و حال روحی تان را بهتر می کنند. از طرفی برای کودکان و سالمندان نیز سرگرمی بسیار مناسبی هستند. بنابراین برای بهبود عملکرد ذهن خود تا می توانید از بازی های تست هوش اندورید استفاده کنید!!!

ایپگ سنتر

دیدگاهتان را بنویسید