برای اطلاع رسانی از آخرین اخبار عضو شبکه های اجتماعی ما شوید

راهنمای روش های دانلود از گوگل پلی - وبسایت ایپک سنتر

راهنمای روش های دانلود گوگل پلی

قطعا تا به حال برای شما پیش آمده است که در هنگام دانلود بازی ها و برنامه های محبوب گوگل پلی با خطا مواجه شده اید و نتوانسته اید دانلود موفقیت آمیزی داشته باشید. با توجه به اینکه ایران در لیست تحریم گوگل پلی قرار دارد دسترسی به آن برای کاربران ایرانی مسدود است. البته این مشکل تنها محدود به ایران نمی شود و در خیلی از کشورها وجود دارد. اما نگران نباشید زیرا ترفندها و روش هایی وجود دارد که با استفاده از آن ها راحت تر می توان به دانلود از گوگل پلی پرداخت. اگر می خواهید با این روش ها آشنا شوید تا پایان با راهنمای روش های دانلود از گوگل پلی همراه باشید.

راهنمای روش های دانلود از گوگل پلی - وبسایت ایپک سنتر

انواع روش های دانلود گوگل پلی

  • دانلود از طریق نسخه دسکتاپ
  • دانلود از طریق موبایل
  • از طریق وب سایت مستقیم کننده لینک
  • از طریق تلگرام
  • از طریق سایت ها و استوری های داخلی

دانلود از طریق نسخه دسکتاپ

برای دانلود به این روش معمولا نیازی به استفاده از فیلترشکن نمی باشد و فقط کافی است که جیمیل وارد شده در موبایل را با مرورگر کامپیوتر و وب سایت گوگل هماهنگ نمایید و سپس صفحه اپلیکیشن مورد نظر را پیدا کنید و بر روی Inestall  کلیک کنید تا دانلود اپ در موبایل آغاز شود. البته برخی از کاربران در هنگام استفاده از این روش نیز با خطا مواجه می شوند که می تواند به دلیل عدم پشتیبانی دستگاه از اپ و یا ست نبودن آی پی وی با وب سایت باشد که در هر صورت می توان سایر روش ها را امتحان نمود.

دانلود از طریق موبایل

از بهترین روش های دانلود از گوگل پلی می توان به دانلود از طریق موبایل اشاره نمود که بسیار راحت است، البته گاهی اوقات با مشکل مواجه می شود. برای استفاده از این روش کافی است که در تنظیمات تلفن همراه وارد بخش Apps شوید و اپلیکیشن های Google Play Services و Google Play Store را Clear Cache کنید و سپس با استفاده از نرم افزار تغییر آی پی به سرور متصل شوید تا به راحتی بتوانید با باز کردن گوگل پلی به دانلود برنامه مورد نظر خود بپردازید.

دانلود از طریق موبایل - وبسایت ایپک سنتر

از طریق وب سایت مستقیم کننده لینک

بدون دردسر ترین روشی که می توانید از طریق آن یک دانلود عالی در کوتاه ترین زمان ممکن از گوگل پلی داشته باشید واقعا همین روش است. در این وب سایت ها نواری وجود دارد که لینک گوگل پلی یا بازی یا اپلیکیشن مورد نظر خود را باید داخل آن وارد کنید. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که جمله &hl=en را که آخر لینک اپ ها است را پاک کنید. علاوه بر این وب سایت ها از ربات apkdl_bot نیز می توانید جهت دانلود اپلیکیشن ها و بازی های رایگان گوگل پلی استفاده نمایید.

از طریق تلگرام

تلگرام در طی چند سال اخیر جایگاه خاصی در میان مردم ایران پیدا کرده است به طوری روزانه ساعت ها در آن مشغول به فعالیت هستند. بنابراین به جای استفاده از روشهای سخت  می توان از تلگرام و قابلیت های آن برای دانلود از گوگل پلی استفاده نمود. برای این منظور کافی است که در تلگرام پیامی برای ربات @apkdl_bot ارسال نمایید  و بعد لینک اپلیکیشن مد نظر را از داخل گوگل پلی کپی کنید و برای ربات بفرستید. در صورتی که حجم فایل کمتر از 50 مگا باید باشد ربات می تواند به راحتی آن را دانلود نماید در غیر اینصورت یک لینک دانلود در اختیار شما قرار می دهد که باید آن را به ربات urluploadbot @ ارسال کنید تا به دانلود فایل بپردازد. البته این موضوع را در نظر داشته باشید که این ربات تنها از فایل هایی که حجم آن ها تا 500 مگا بایت است پشتیبانی می کند و در صورتی که می خواهید برنامه ای با حجم بالاتر از گوگل پلی دانلود کنید باید از سایر روش ها استفاده نمایید.

از طریق تلگرام - وبسایت ایپک سنتر

از طریق سایت ها و استوری های داخلی

از سایت ها و استوری های داخلی نیز می توان برای این منظور استفاده نمود. برخی از استورها حتی اپلیکیشن های پولی گوگل پلی را رایگان در اختیار کاربران ایرانی قرار میدهند که متاسفانه امروزه تحریم شده اند و از طریق فیلترشکن می توان به آن ها دسترسی پیدا نمود. در نتیجه بهتر است که به جای مراجعه به آن ها با استفاده از فیلتر شکن و ترفندهای بالا به خود گوگل پلی متصل شوید و به دانلود اپلیکیشن یا برنامه مورد نظر بپردازید. شما میتوانید با خرید گیفت کارت گوگل پلی استفاده های پیشرفته ای انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید