برای اطلاع رسانی از آخرین اخبار عضو شبکه های اجتماعی ما شوید

سخت ترین بازی های فکری جدید برای گوشی های سامسونگ-وبسایت ایپک سنتر

سخت ترین بازی های فکری جدید برای گوشی های سامسونگ

امروزه یکی از محبوب ترین تفریحات در بین مردم بازی های کامپیوتری و موبایل هستند. برخی از این آنقدر جذاب اند که شاید ساعت ها درگیر آن باشید بدون آنکه حتی احساس خستگی کنید! در اصل بازی های فکری گوشی های سامسونگ و سایر بازی ها برای این ساخته شده اند که ذهن گِیمِر ها را به چالش بکشند! هرچند که برخی از این بازی ها بسیار چالش برانگیز اند و ممکن است با اعصاب و روان بازیکن بازی کند!! منتها سخت ترین بازی های فکری گوشی سامسونگ هم می توانند برایتان چالشی و لذت بخش باشد! برای آشنایی با این بازی ها با ما تا انتهای همراه مقاله همراه باشید!!

 

سخت ترین بازی های فکری جدید برای گوشی های سامسونگ کدام اند؟!

 سخت ترین بازی های فکری جدید برای گوشی های سامسونگ کدام اند؟!-وبسایت ایپک سنتر

شاید بتوان گفت تقریبا تمامی بازی های فکری سختی خود را دارند، منتها برخی از آن ها نسبت به سایرین سخت تر هستند! اگر بخواهیم به سخت ترین های آن ها اشاره کنیم، باید از بازی های زیر نام ببریم:

 

۱‌. Dady Long Legs

 

احتمالا همه ی ما کارتون بابا لنگ دراز را به خاطر داریم‌. حتی شاید با یادآوری این نام دوران شیرین کودکی تان نیز برایتان زنده شود!! حال می خواهیم شما را با یکی از اعصاب خورد کن ترین بازی های گوشی سامسونگ آشنا کنیم!! در این بازی همانطور که قرار است کلی بخندید و لذت ببرید، اعصاب و روان تان هم بسیار بهم می ریزد!!! در بازی بابا لنگ دراز قرار است با پاهای بسیار بلند خود، کاراکتری را کنترل کنید! که زمین نخورد، بتواند متعادل راه برود و کنترلش بهم نخورد. هرچند که اگر این اتفاق هم بیوفتد، با امتیاز هایی که دریافت کرده اید دوباره می توانید بازی خود را ادامه دهید! این بازی آیتم ها و شخصیت سازی های جالبی دارد، منتها به شدت سخت و اعتیاد آور است!!!

 سخت ترین بازی های فکری جدید برای گوشی های سامسونگ کدام اند؟!-وبسایت ایپک سنتر

تهیه ی گیفت کارت گوگل پلی و استفاده از انواع بازی ها

 

مایل به دانلود اکثر برنامه های گوگل پلی هستید؟! گیفت کارت گوگل پلی یکی از بهترین ابزار ها هستند. با خرید گیفت کارت گوگل پلی به راحتی می توانید در عرض چند ثانیه انواع مختلفی از برنامه ها و بازی های مختلف را دانلود کنید!! از جمله بازی جذاب و محبوب بابا لنگ دراز!

۲. Mad Dex2

یکی از سخت ترین بازی های فکری جدید برای گوشی های سامسونگ بازی Mad Dex 2 است. با خرید گیفت کارت ایکس باکس یا گیفت کارت پلی استیشن نیز به راحتی می توانید این بازی را دانلود کرده و از آن لذت ببرید!! اگر بازی Super Meat Boy را تجربه کرده باشید، از این بازی مسلما فوق العاده لذت خواهید برد!! در بازی Mad Dex 2 باید شخصیتی را کنترل کنید که بهترین دوستش ربوده شده. باید کمکش کنید تا او را پیدا کند! این بازی شباهت بسیار زیادی با بازی Super Meat Dex دارد. به طوری که حتی از لحاظ داستان، نوع بازی و طراحی محیط نیز این مساله به وضوح مشخص است!! Mad Dex 2 یکی از بازی هایی هست که به شدت اعتیاد آور و جذاب می باشد!

تهیه ی گیفت کارت گوگل پلی و استفاده از انواع بازی ها-وبسایت ایپک سنتر

۳. بازی Getting Over With Bennett Foddy

 

برخی از بازی ها داستان های هیجان انگیزی دارند که از آن ها بسیار لذت می بریم. درحالی که شاید بعضی ها اصلا داستان نداشته باشند یا داستان شان مضحک باشد! اما این نوع بازی ها به شدت اعتیاد آور و کمی اعصاب خورد کن اند!! در بازی Getting Over With Bennett Foddy شما باید یک مردی را نجات دهید که یک کوزه گیر کرده!! جالب است بدانید که تنها ابزاری که می توانید استفاده کنید فقط یک چکش است!! روند بازی خیلی جالب تر است! چرا که باید با این چکش موانعی را از بین ببرید تا آن مرد نجات یابد. مثلا شاید مجبور باشید از یک کوه با سختی و مشقت فراوان بالا روید! یا با یک خطای کوچک کل مسیر را مجبور شوید به عقب برگردید!!

 

انتخاب بازی فکری مناسب گوشی سامسونگ

حال که با سخت ترین بازی های فکری جدید برای گوشی های سامسونگ

آشنا شدید، راحت تر می توانید بازی سامسونگ مورد نظر خود را انتخاب کنید. برای مثال اگر مایل به حل معما و چالش های مختلف هستید بازی Getting Over With Bennett Foddy  می تواند انتخاب مناسبی برایتان باشد. یا اگر دلتان می خواهد با بازی های گوشی سامسونگ خاطرات گذشته و کودکی تان زنده شوند می توانید از بازی Dady Long Man

استفاده کنید! تا با یک تیر چند نشان بزنید!!

دیدگاهتان را بنویسید