قوانین فروشگاه

توجه داشته باشید که خرید واستفاده از خدمات سایت به معنی پذیرفتن تمامی قوانین میباشد.

 • تمام مشتری ها موظف هستند پیش از خرید از صحت اطلاعات وارد شده اطمینان حاصل نمایند (ترجیحا یکبار پیش از خرید با همان اطلاعات در اکانت خود مجددا لاگین کنید). بعلاوه هرگونه خسارت ناشی از وارد کردن اطلاعات نامعتبر نظیر رمز اشتباه و یا دومرحله ای بودن اکانت بر عهده ی مشتری است.
 • اولویت در ثبت سفارش با اکانت اپیک گیمز شماست (به دلیل راحت تر بودن پروسه لاگین). در صورت وارد کردن اکانت پی اس ان و یا ایکس باکس و فعال بودن وریفای کد یا دومرحله ای امکان تاخیر و یا لغو سفارش وجود دارد.
 • لطفا در هنگام ثبت سفارش حداکثر دقت لازم را به کار گیرید زیرا بازگشت وجه تنها در صورتی امکان پذیر است که مشکل از سوی فروشگاه اپیک سنتر باشد.
 • کلیه سفارش های فروشگاه بین 20 دقیقه الی 48 ساعت کاری (بسته به ترافیک مشتری های سایت) انجام خواهند شد.
 • جهت استفاده از خدمات گیفتینگ (آیتم های روزانه) ی فروشگاه الزامیست که بیش از 48 ساعت از زمان ارسال ریکوئست شما به آیدی های ذکر شده در صفحه ی مربوطه گیفتینگ گذشته باشد.
  علاوه بر این شما موظف هستید که هنگام خرید گیفت آیدی اپیک گیمز خود را وارد کنید (کاربران کنسول توجه داشته باشند که آیدی واقع در لابی بازی شما آیدی اپیک گیمز نیست! و شما جهت پیدا کردن آیدی اپیک گیمز خود موظف هستید که به سایت رسمی اپیک گیمز مراجعه کرده و پس از ورود به اکانت خود از صحت آیدی وارد شده اطمینان حاصل نمائید.)
 • تمامی محصولات دلاری موجود در فروشگاه اپیک سنتر اعم از باندل های دلاری، بتل پس، سیو د ورد، استارترپک و تمام محصولات دیگر (به غیر از خدمات گیفتینگ) دارای گارانتی مادام العمر میباشند.
  خدمات گیفتینگ (آیتم های روزانه) فروشگاه بنا به سیاست و سخت گیری های اپیک گیمز دارای گارانتی کالای 7 روزه میباشد.
  به این صورت که اگر کمتر از 7 روز گذشته محصول خریداری شده ی شما از بخش آیتم های روزانه برگشت (ریفاند) خورده باشد فروشگاه اپیک سنتر موظف است کالا و خدمات جایگذین به شما ارائه دهد.
  و در صورت گذشتن از 7 روز و ریفاند شدن محصول به دلیل استفاده ی طولانی مدت شما از آیتم خریداری شده تیم ما هیچ مسئولیتی را در قبال سفارش شما پذیرا نیست.
 • کاربران کنسولی که قصد خرید محصولات فورتنایت را دارند توجه داشته باشند که محصولاتی شامل ویباکس هستند اعم از استارترپک و پک های ویباکسی توسط پلتفرم موبایل خریداری میشوند و بر اساس سیاست های اپیک گیمز ویباکس های خریداری شده در پلتفرم موبایل یا پیسی بر روی کنسول ها به نمایش در نخواهند آمد و شما موظف هستید که جهت استفاده از ویباکس هایتان اکانت خود را روی یک موبایل یا پیسی وارد کنید. و در صورت در دسترس نبودن این پلتفرم ها برای شما میتوانید با استفاده از محصول (خرید از آیتم شاپ) از تیم ما بخواهید که با استفاده از ویباکس های موجود بر روی اکانتتان برای شما آیتم خریداری کند.

امیدواریم با مطالعه ی دقیق قوانین سایت، از بروز هرگونه مشکل در خرید خود پیشگیری نمائید.

ارادتمند شما. تیم خدمات فروش اپیک سنتر.