برای اطلاع رسانی از آخرین اخبار عضو شبکه های اجتماعی ما شوید

5 بازی برتر رایانه ای

معرفی 3 بازی برتر رایانه ای با قدرت گرافیکی بالا و خطرناک

محال ممکن است که با بازی های رایانه ای آشنا باشید و به دنبال نسخه های بروز و با قدرت گرافیکی بالای آن نرفته باشید. در این مقاله ما قصد داریم شما را از سرچ کردن و تست کردن بازی ها نجات دهیم. چرا که در ادامه قصد داریم به معرفی 3 بازی برتر رایانه ای با قدرت گرافیکی بالا بپردازیم. اگر شما نیز علاقه مند به  آشنایی با بازی های رایانه ای با قدرت گرافیکی بالا همچنین نحوه خرید گیفت کارت های آن ها هستید. حتما ادامه مطلب را دنبال کنید.

بررسی 3 بازی برتر رایانه ای با بهترین گرافیک

به بخش جذاب این مطلب رسیده ایم. با معرفی 3 بازی برتر رایانه ای که ابتدا لیستی از آن ها را برای شما  آماده کرده ایم. البته ناگفته نماند که بعد از معرفی کلی آن ها تک تک این بازی های قدرتمند را به صورت دقیق تری مورد بررسی قرار خواهیم داد.

  1.  Witcher 3: The Wild Hunt
  2. Battlefield
  3.  Detroit: Become Human

3 بازی برتر رایانه ای : بازی قدرتمند Witcher 3: The Wild Hunt

5 بازی برتر رایانه ای و معرفی کاربرد های آن

نام این بازی قدرتمند در 3 بازی برتر رایانه ای به معنی نوعی ماجراجویی در دنیایی عجیب و مملو از اتفاقات غیر منتظره بسیار جذاب است. بیاید نام این بازی را به دو دسته تقسیم کنیم و برای شناخت بهتر آن معنی لغوی آن را مورد بررسی قرار دهیم.

  • witcher:(شخصیت بازی است که در حین بازی بازی کننده خود را به جای آن کاملا قرار می دهد.)
  • wild hunt:(در واقع پوشش کاراتر بازی است. که کاراکتر بازی با پوشیدن زره مخصوص یک شمشیر فلزی سنگین را به دوش می کشد)

حالا که با معنی اصلی دو کلمه بالا آشنا شدید، خیلی بهتر می توانیم بگوییم در این بازی چه اتفاقاتی خواهد افتاد. در حین بازی به دلیل وجود ویچر، بازیکن به سختی در نقش ویچر فرو می رود. به همین دلیل ساعت ها بازی رادنبال می کند. و در ادامه صفحه نمایشگر بازی، قدرت جذب بالایی برای نگه داشتن طولانی مدت بازی کن ها پیدا می کند. مشخص است که قدرتجذب و هیجان در این بازی بسیار بالا است و ممکن است کودکان را شدیدا معتاد به بازی کند.

بررسی نکات منفی محیط  و روند بازی

در حین بازی اگر به عنوان یک فرد تماشاگر بازی و بازیکن را همراهی کنید. به خوبی متوجه خواهید شد که (Witcher 3: The Wild Hunt) یک بازی با قدرت گرافیکی بالا است. فضای بازی فضای بسیار هیجان انمگیز و خطرناکی است. بگذارید بیشتر از این محیط و روند این بازی را برای شما توضیح ندهیم چرا که جذابیت خود را از دست می دهد. اگر علاقه مند به شناخت بیشتر در مورد این بازی هستید. پیشنهاد ما به شما عزیزان مراجعه به سایت اپیک سنتر و خرید و دانلود این بازی است. شاید برایتان جالب باشد اما با خرید گیفت کارت ها به خوبی می توانید کاراکتر، یا سلاح های قفل این بازی را فعال و قابل استفاده کنید. سپس با قدرت بیشتری پیش خواهید رفت و از بازی های رایانه ای نهایت لذت را خواهید برد.

معرفی قدرت های بازی بلتفید

5 بازی برتر رایانه ای و معرفیBattlefield

یکی از خوبی های بازی بلتفید متنوع بودن و حفظ جذابیت بازی در تمام مراحل آن است. چرا که شما در هرکلاسی که وارد می شوید شاهد قابلیت های متنوع خواهید بود. اما مساله این است که راز موفقیت و رفتن به کلاس های بعدی و تجربه لذت بخش هر یک از آن ها در چیست؟ خیلی ساده و شیرین است. اگر بازیکن در هر کلاس به خوبی عمل کند نه تنها کلاس های بعدی را مشاهده و تجربه می کند بلکه به خوبی آن ها را پشت سر خواهد گذاشت. پس اگر شما نیز علاقه مند به بازی های مهیج روز دنیا هستید. حتما حتما بلتفید را در لیست بازی های با قدرت و هیجان بالای خود داشته باشید و آن را فراموش نکنید چرا که یکی از بهترین های خودش به حساب می آید.

3 بازی برتر رایانه ای : بررسی نقاط قوت و ضعف بازی Detroit: Become Huma

همه ما شاهد قدرت اینترنت و موبایل های اندروید و تاثیر آن ها بر زندگی روزمره انسان ها بوده ایم. شاید با خود فکر کنید که ارتباط این مساله و بازیDetroit: Become Human  در چیست. باید بگوییم که سبک و ساختار اصلی روند این بازی هم به همین شکل است. اگر علاقه مند به آشنایی هرچه بیشتر با این بازی مهیج هستید در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

  • کاراکتر های اولیه در بازی به آرامی و درحالت نرمالی در بازی وارد خواهند شد.
  • سپس با طوفان واقعی بازی و کاراکتر های جذاب که نقش اصلی در بازی دارند وارد خواهند شد.
  •  جالب است بدانید که شخصیت های بازی به یکدیگر کاملا وایسته هستند و سرنوشت یک دیگر را تعیین خواهند کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید