برای اطلاع رسانی از آخرین اخبار عضو شبکه های اجتماعی ما شوید

نحوه ریختن بازی و برنامه در گوشی های ویندوز فون -وبسایت ایپک سنتر

نحوه ریختن بازی و برنامه در گوشی های ویندوز فون

مایل به کار کردن با برنامه ویندوز فون هستید؟! تا چه حد با ویندوزفون آشنایی دارید؟! می توانید نصب بازی و برنامه در ویندوز فون را انجام‌ دهید؟!! ویندوز فون یک سیستم عامل جدید است که به تازگی به بازار آمده. به همین خاطر برای بسیاری از ایرانیان ابهامات زیادی دارد. یکی از این ابهامات نصب بازی و برنامه در ویندوز فون است. اگر شما هم با این برنامه درگیر هستید و برایتان چالشی است، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. بدون شک پس از اتمام این مقاله به راحتی می توانید برنامه و بازی های دلخواه تان را بدون دردسر و خیلی راحت نصب کنید!!!

 

استفاده از سایت رسمی ویندوز فون

استفاده از سایت رسمی ویندوز فون -وبسایت ایپک سنتر

خوشبختانه سایت رسمی ویندوز فون برای ایرانی ها باز است. بنابراین در هنگام نصب برنامه و بازی هر مشکلی که داشته باشید به راحتی می توانید با استفاده از این سایت آن را رفع کنید!! جالب است بدانید که با ورود به بخش Store می توانید وارد فروشگاه یا استور ویندوز فون شوید. می توانید برنامه ها و بازی های آن را ببینید. عکس های آن را مشاهده کنید. همچنین می توانید توضیحات مربوط به نرم افزار های مورد نظر خود را بخوانید! یا می توانید از کامنت ها و نظرات کاربران استفاده کنید. سپس به دنبال نرم افزار مورد نظرتان باشید و به راحتی با یک جست و جوی ساده آن را دانلود نمایید!! هرچند که کلا جست و جو کردن برای ما ایرانی ها در گوگل شاید کمی وقت گیر و خسته کننده باشد! منتها اگر بتوانیم با حوصله و دقیق در این سایت کامل و دقیق جست و جو کنیم، قطعا به نتایج فوق العاده ای خواهیم رسید. دیگر بدون آنکه نگران نصب بازی و برنامه ای باشیم، به راحتی هر آنچه را که لازم باشد نصب می کنیم و از آن استفاده می بریم!!

نحوه ی نصب بازی و برنامه در گوشی های ویندوز فون

برای نصب برنامه روی گوشی ویندوز فون دو راه دارید:

 

۱. دانلود برنامه و بازی در گوشی های بدون کارت حافظه

 

در این روش مانند همه ی گوشی ها می توانید عمل کنید: به این صورت که به وای فای وصل می شوید، بعد وارد بخش استور می شوید. پس از آن با انتخاب هر برنامه که بخواهید روی گزینه ی نصب یا Install کلیک می کنید. برنامه مورد نظرتان به راحتی در کمتر از چند دقیقه دانلود می شود! به صورت اوتوماتیک و خودکار نصب شده و در گوشی تان قابل اجرا خواهد بود. (این قابلیت برای تمامی گوشی ها و مخصوصا برای گوشی های بدون کارت حافظه قابل اجرا است.

 

 

۲. نصب برنامه و بازی در گوشی های دارای کارت حافظ

برای نصب برنامه روی گوشی ویندوز فون دو راه دارید: -وبسایت ایپک سنتر

اگر گوشی شما دارای کارت حافظه است، بدون نیاز به دانلود از بخش استور می توانید برنامه مورد نظر خود را دانلود کنید!!

 

ابتدا باید برنامه ی خود را جداگانه دانلود کنید.

اول در بخش استور باید برنامه رو سرچ کنید. سپس بر روی گزینه ی Download and install manually بزنید.

پس از آن برنامه ی دانلود شده را بر روی کارت حافظه و در قسمت Downloads قرار دهید.

بعد از آن در گوشی خود به بخش استور یا فروشنده بروید.

بعد فهرست گوشی خود را باز کنید و وارد گزینه ی Install Manualy شوید.

بعد از مشاهده ی نرم افزار مورد نظر می توانید آن را انتخاب و نصب کنید!

توجه داشته باشید که این روش فقط برای گوشی های با کارت حافظه امکان پذیر است!

 

جمع بندی کلی

 

هرچند که امروزه نصب بازی و برنامه در ویندوز فون خیلی راحت تر از قبل شده. با ارتقاء کیفیت ویندوز فون ها خیلی سریع و آسان تر از قبل می توانید برنامه و بازی های مورد نظرتان را نصب کنید!!

اما به طور کلی دو روش برای نصب وجود دارد:

 

۱. دانلود و نصب کردن برنامه از طریق گوگل استور که به صورت مستقیم انجام می شود. این روش برای گوشی هایی که کارت حافظه ندارند معمولا انجام می شود‌‌.

 

۲. می توانید برنامه مورد نظرتان را جداگانه دانلود کنید و بعد داخل گوشی بریزید. (می توانید در این روش به هر طریقی که مایل هستید عمل کنید. در هر پوشه و جایی که دلتان خواست آن را ذخیره کنید) با توجه به توضیحاتی که در بالا ذکر شده نصب بازی و برنامه در گوشی های ویندوز فون بسیار راحت و سریع خواهد بود!!

دیدگاهتان را بنویسید