برای اطلاع رسانی از آخرین اخبار عضو شبکه های اجتماعی ما شوید

کاراکتر های قدرتمند زن و معرفی ویژگی های آن ها در بازی های رایانه ای

کاراکتر های قدرتمند زن در بازی های برتر رایانه ای را با ما بشناسید. کاراکتر های زن چه قدرت هایی در حین بازی به بازیکن می دهند؟ آیا تا به حال با استفاده از گیفت کارت ها کاراکتر های قدرتمند زن را فعال و با آن ها در بازی پیروز شده اید؟ اگر علاقه مند به پیروزی در مراحل بازی های رایانه ای هستید در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا شما را با 3 کاراکتر زن قوی در 3 بازی جذاب بیشتر آشنا کنیم.

آنا ویلیامز یکی از بهترین های کاراکتر های قدرتمند زن Tekken series

کاراکتر های قدرتمند زن

آنا شخصیت بد و کاراکتر زن جذاب بازی تیفا لاکهارت است. او اندامی زیبا و لباس های جالبی بر تن دارد. بسیار قوی و کشنده است. به گونه ای که با استفاده از آن پیروزی بدون شک ممکن خواهد شد. اما چرا آنا انقدر قوی و بدجنس است. در واقع آنا فرزند یا همان دختر ریچارد است. اما پدر آنا به دختر مورد علاقه اش نینا بیشتر توجه می کند. همچنین پدر آنا نینا را برای کشتن و قتل آموزش می دهد. همین دوست داشتن و تفاوت های که پدر این دو دختر بین آن ها می گذارد باعث خشونت و نفرت بین آن ها شده است. به همین دلیل آنا به تنهایی وارد مسابقات این چنین برای قتل افراد شده و جداگانه و مخفیانه بدون اطلاع ریچارد و نینا درحال آموزش است. آنا منتظر روزی است که با چشم های خود شکست نینا را ببیند و پدرش را به زمین بزند. خیلی جالب است اگر چنین تفاوت ها و نفرتی بین این خانواده نبود به راحتی ردیک خانه هر دوی آن ها آموزش کاملی را بدون هیچ مشکلی می توانستند پشت سر بگذارند.

بازی کاسومی  Dead or alive series

کاراکتر های قدرتمند زن و ویژگی های ظاهری آن ها

این کاراکتر تنها یک دختر 17 ساله خوش اندام و سریع است. محال ممکن است نیاز به واکنش سریع در بازی های رایانه ای داشته باشید و از او غافل شوید چرا که جز کاراکتر های زن قدرتمند به حساب می آید همچنین از لگد های پرشتاب و کشنده ای برخوردار است. این ویژگی باعث می شود به سادگی دشمنان او به مرگ و هلاکت برسند. اگر شما نیز علاقه مند به بازی های رایانه ای هستید و انتخاب کاراکتر ها برایتان مهم است. پیشنهاد ما به شما عزیزان این کاراکتر زیبای دوست داشتنی و ماهر است.

تیفا ساده ترین دختر از کاراکتر های قدتمند زن

کاراکترهای قدرتمند زن و سرعت ان ها

تیفا جز عجیب ترین کاراکتر های زن در بازی های رایانه ای به شمار می رود. موهای بلند عجیب و پوشش بسیار ساده و معمولی دارد. موهای بلند آن شباهت زیادی به دم دلفین دارند. او یک زن قدرتمندو مستقل و جذاب در بازی رایانه ای به حساب می آید. شاید برای شما عجیب باشد که چرا ظاهر تیفا با باقی کاراکتر های زن در بازی ها تفاوت دارد.. آیا این مساله نشان دهنده توانایی کم اوست یا خیر؟ باید بگوییم که برخلاف ظاهر ساده ای که دارد از مهارت بالایی برخوردار است و نباید گول ظاهر آن را خورد. شاید برایتان جالب باشد کمی بیشتر درمورد زندگی کاراکتر های قدرتمند زن بازی های رایانه ای بدانید. به همین دلیل در این بخش مقداری از سرنوشت تیفا را برای شما عزیزان آورده ایم. با ما همراه باشید.

چه بر سر تیفا آمده است؟

تیفا در سن خیلی کم مادر خود را از دست داده است. اما خود او این مرگ را قبول نکرده و باور ندارد. به همین دلیل بیشتر وقت ها دوست دارد به سمت او برودو پیدایش کند. که دوست او مانعش می شود. اما دوست تیفا چه کسی است؟ تیفا بعد از مرگ مادرش با پسری نچسب و بی عرضه به نام کلود آشنا و دوست می شود که در ادامه این پسر برای اثبات خود قصد جدایی و دور شدن ازتیفا را دارد. تیفا نیز که فقط پدرش را دارد  از رفتن او ناراحت می شود. خواسته او از کلود تنها ماندن و تنها نذاشتن تیفا بوده است. اما کلود بیخیال ماجرا نخواهد شد و در ادامه به جنگ دشمنی می رود که این جنگ تیفا را زخمی میکند چرا که تیفا آن را تنها نخواهد گذاشت.

معرفی یکی از ماهر ترین کاراکتر های قدرتمند زن

کاراکتر های قدرتمند زن و پوشش آن ها

کاراکتر زیبای ما مهارت اصلی و مهمی را در بازی های رایانه ی دارد که تا حد بسیاری در پیروزی و شکست دادن دشمنان اهمیت دارد. او تسلط کاملی بر اسلحه ها و نحوه استفاده از آن ها دارد. به همین دلیل بسیار قوی است . اگر بخواهید از سبک پوشش آن بدانید باید بگوییم که لارا هم مثل تیفا ظاهری ساده و جمع و جور دارد. برای مثال همیشه آن را با تاپ تنگ و لوارک کوتاه و یک جفت بوت خواهید دید.

دیدگاهتان را بنویسید