برای اطلاع رسانی از آخرین اخبار عضو شبکه های اجتماعی ما شوید

5 سلاح برتر

5 سلاح برتر بازی های رایانه ای و بررسی ویژگی های آن ها

5 سلاح برتر بازی های رایانه ای را با ما بشناسید. سلاح های قدرتمند و جذاب که کمک بسیاری در پیروزی شما دارد. اگر علاقه مند به آشنای با 5 سلاح برتر بازی های رایانه ای هستید. در ادامه مطلب با ما همراه باشید. تا بیشتر در مورد ویژگی های منحصر به فرد هر یک از آن ها با شما عزیزان صحبت کنیم. با  مطالعه این مطلب به خوبی سلاح های برتر و نحوه فعال سازی آن ها را توسط گیفت کارت ها یاد می گیرید.

معرفی 5 سلاح برتر و جذاب در بازی های رایانه ای قدرتمند

در این بخش لیستی از 5 سلاح برتر در بازی های فوق العاده قوی برای شما عزیزان آماده کرده ایم. با ما همراه باشید تا در ادامه تک تک آن ها را مورد بررسی قرار دهیم.

 یکی از 5 سلاح برتر دنیا Lancer – Gears of War

5 سلاح برتر کشنده دارای اره برقی

لنسر، نماد قدرت و وحشت یکی از بهترین و خطرناک ترین سلاح های دنیا در بازی های رایانه ای می باشد. ظاهر آن جذاب و بسیار کشنده بنظر می رسد. چرا که دارای یک اره برقی در قسمت زیری است. که بعید است کسی از دست این اسلحه جان سالم بدر ببرد. بله لنسر یکی از خشن ترین سلاح های بازی رایانه ای شناخته  می شود. شاید شنیدن این جمله برایتان جالب باشد دشمنان با دیدن این سلاح به وحشت می افتند به طوری که حاضرن با گلوله های این سلاح زجر آورکشته بشوند. اما صدای روشن شدن اره برقی آن را هرگز نشنوند چه برسد به حس درد کشته شدن با اره برقی..

 Ebony & Ivory – Devil May Cry

5 سلاح برتر دنیا را با ما بشناسید

همانطور که می دانید تمامی سلاح ها یک قابلیت یکسان دارند. به طوری که خاصیت کشندگی برای تروریست ها و موجودات معمولی دیگر را دارند. اما در این بخش قصد داریم یک سلاح بسیار کشنده و جالب را معرفی کنیم. Ebony & Ivory – Devil May Cry سلاح بسیار زیبا و کشنده برای به قتل رساندن شیاطین است. شاید شنیدن این جمله برای شما جالب باشد اما علاوه بر خاصیت کشندگی شیاطین از یک خاصیت دیگر بهره می برد. آن خاصیت محبوب قابلیت پرتاب تیر به شکل نامحدود و کشنده است. اگر علاقه مند به بازی با یک جفت اسلحه قدرتمند و کشنده با خاصیت تیر های نا محدود هستید. باید بگوییم که این سلاح بهترین گزینه برای شما می تواند باشد.

  بهترین های 5 سلاح برتر PRL 412 – Resident Evil 4

5 سلاح برتر دنیا کدامند

در بعضی از بازی ها انقدر شرایط سخت و حرفه ای است که بازیکن از ادامه صد درصدی بازی خسته خواهد شد. به همین دلیل می توان گفت تنها یک عده کمی برمی گردند و بازی را به صورت صد در صدی تمام خواهند کرد. به همین دلیل این اسلحه قابلیتی را برای علاقه مندان به بازی فراهم کرده است که بازیکنان به خوبی بتوانند مراحل را پشت سر بگذارند و بازی را تمام کنند.

 Apple of Eden

5 سلاح برتر با قدرت خواندن ذهن دشمن

همانظور که می دانید در بازی های رایانه ای مهم ترین مساله کشتار و از بین بردن دشمنان بوده است. به همین جهت بازیکنان تمام تلاش خود را برای قوی کردن خود با انتخاب کاراکتر ها و اسلحه های قوی می کنند تا زنده بمانند و بتوانند دشمنان خود را از بین ببرند. اما در این بخش ماجرا کاملا متفاوت است. یک اسلحه بسیار جالب طراحی شده است که ذهن دشمنان و انسان ها را به خوبی می خواند. بدین شکل دیگر نیاز به کشتار دسته جمعی مردم و دشمنان نیست. به راحتی با آشنایی با 5 سلاح برتر دنیا  قابلیت کنترل و خواندن مغز انسان ها  برای شما وجود خواهد داشت.

Blades of Chaos – God of War

5 سلاح برتر و کشنده دنیا

دشمنان بسیار از این سلاح خواهند ترسید به طوری که اشک درچشمان آن ها جمع خواهد شد. همچنین کشته شدن با آن سلاح را اصلا قابل تحمل نخواهند دانست. این دو خنجر به شکل عجیبی دارای گرما هستند و به نوعی کشنده و زجر آور شناخته می شوند. اگر علاقه مند به بازی های رایانه ای باشید و آن ها را انجام  دهید. حتما حتما عاشق این اسحله خواهید شد. به گونه ای که دوست داشتید یک نمونه واقعی از این اسلحه را از نزدیک مشاهده می کردید. اگر علاقه مند به دریافت اسلحه های قدرتمند برای بازی های رایانه ای خود هستید. پیشنهاد ما به شما عزیزان مراجعه به سایت اپیک سنتر و دانلود آن ها می باشد. متخصصان سایت اپیک سنتر به خوبی و با دقت بالا شما عزیزان را راهنمایی خواهند کرد و بهترین کاراکتر ها و 5 سلاح برتر و قدرتمند همچنین بروز دنیا را به شما عزیزان معرفی خواهد کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید