برای اطلاع رسانی از آخرین اخبار عضو شبکه های اجتماعی ما شوید

ویباکس مخفی فورتنایت چیست؟

ویباکس مخفی فورتنایت چیست؟

شاید برای شما هم پیش آید که بسته های ویباکسی و یا باندل هایی که شامل ویباکس هستند (مثلاً استارترپک) را برای خود خریداری کرده باشید ولی قادر به دیدن ویباکس ها نباشید.

در این پست آموزشی قصد داریم بطور کامل علت این موضوع را بررسی کنیم و راه حل های آن را به شما ارائه دهیم.

حتماً حداقل یکبار وارد بخش بسته های ویباکسی در اکانت فورتنایت خود شده اید، در این بخش شما میتوانید بسته های 1000 تایی ، 2800 تایی ، 5000 تایی و 13500 تایی را مشاهده کنید که جهت خرید برای شما عزیزان در دسترس است.

اما نکته ای که شاید قبلاً به آن توجه نکرده اید آن است که با کلیک بر روی هر کدام از بسته های ویباکسی، با جمله ی “All V-bucks purchased on one platform may not be redeemable on other platforms. ”

معنی: ویباکس های خریداری شده روی یک پلتفرم ممکن است در پلتفرم های دیگر قابل مشاهده نباشند.

این جمله بیانگر قانون خرید ویباکس در بازی فورتنایت است، به این معنی که اگر شما بر روی یک پلتفرم ویباکس بخرید ممکن است نتوانید آن ویباکس ها را در پلتفرم های دیگر مشاهده کنید.

برای مثال: اگر شما بر روی پلتفرم پلی استیشن ویباکس خریداری کنید نمیتوانید آن ویباکس ها را بر روی ایکس باکس و یا PC, Mobile مشاهده کنید.

همچنین عکس این موضوع نیست صادق است، یعنی اگر شما بر روی استور اپیک گیمز ویباکس (و یا باندل هایی که شامل ویباکس میشوند مانند استارترپک) خریداری کنید نمیتوانید آن ویباکس ها را بر روی کنسول های پلی استیشن مشاهده کنید.

و از آنجایی که در فروشگاه ما تمامی بسته های ویباکسی و باندل های موجود در بازی با استفاده از استور اپیک گیمز خریداری میشود لذا شما قادر به مشاهده ی ویباکس ها در پلتفرم های کنسول (شامل پلی استیشن – اکس باکس – نینتندو) نخواهید بود و فقط در پلتفرم های PC (کامپیوتر) و موبایل میتوانید آنها را ببینید و خرج کنید.

نکته 1: اگر بسته ی ویباکسی و یا باندل های شامل ویباکس خریداری کرده اید ولی نمیتوانید ویباکس های خود را ببینید به این معناست که ویباکس ها با موفقیت روی اکانت شما بارگزاری شده اند و فقط به دلیل قانون بازی در پلتفرم مربوطه قابل مشاهده هستند.

نکته 2: موارد بالا فقط در خصوص ویباکس هایی صدق میکند که شما به طور مستقیم از استور اپیک گیمز یا هر استور دیگری با استفاده از کردیت کارت و یا گیفت کارت معتبر خود خریداری کنید و سایر ویباکس هایی که از طریق خرید مستقیم و کسر اعتبار بدست نمی آیند (برای مثال ویباکس های بدست آمده از طریق بتل پس – سیو د ورد – چلنج ها – ریفاند کردن اسکین و… ) از این قاعده پیروی نمیکنند و بر روی تمامی پلتفرم ها قابل مشاهده هستند. (اصطلاحاً به آنها ویباکس های Shared گفته میشود.)

نکته 3: نکته ی فوق فقط در خصوص ویباکس صدق میکند و برای اسکین ها صادق نیست !!

یعنی اگر یک باندل (برای مثال استارترپک) را از فروشگاه خریداری کنید تنها 600 ویباکس حاصل از استارترپک خود را نمیتوانید بر روی کنسول ها مشاهده کنید و تمامی محتویات دیگر (شامل اسکین ، پیک اکس ، بک بلینگ و…) بر روی تمامی پلتفرم ها قابل مشاهده هستند.

اکنون راه حل چیست؟!

اگر شما مثلاً کاربر کنسول هستید و از فروشگاه ما بسته ی ویباکس و یا باندل های شامل ویباکس خریداری کرده اید برای آنکه بتوانید از ویباکس های خود استفاده کنید 3 راه حل برای شما وجود دارد:

  1. با استفاده از یک PC و یا یک موبایل وارد اکانت خود شوید و در آن پلتفرم ها میتوانید مقدار واقعی ویباکس های خود را مشاهده کرده و به دلخواه خود آنها را خرج کنید.
  2. اکانت خود را بر روی یکی از ربات های تلگرام (خرید از آیتم شاپ) ادد کنید و بر روی آن ربات ها بدون آنکه وارد بازی شوید میتوانید ویباکس های مخفی خود را استفاده کنید. (البته فروشگاه ما هیچ ربات ای را مدیریت نمیکند و معرفی این نوع ربات ها را نیز انجام نمیدهد. همچنین مسئولیت کارکرد آنها بر عهده کاربر میباشد.)
  3. در صورتی که هیچکدام از روش های بالا برای شما مقدور نیست میتوانید در وبسایت با خرید محصول “خرید از آیتم شاپ” با پرداخت هزینه ای ناچیز این کار را به ما بسپارید و با وارد کردن اطلاعات اکانت و نام آیتم انتخابی، تیم ما با استفاده از PC وارد اکانت شما شده و محصول مورد نظرتان را با استفاده از ویباکس های خودتان خریداری میکند.

 

امیدوام با مطالعه ی این مطلب نسبت به قوانین خرید ویباکس در بازی فورتنایت آگاهی کامل پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید