برای اطلاع رسانی از آخرین اخبار عضو شبکه های اجتماعی ما شوید

آموزش انتخاب نوع اکانت برای سفارش محصولات فورتنایت

آموزش انتخاب نوع اکانت برای سفارش محصولات فورتنایت:

پیش از ثبت سفارش محصولات فورتنایت لازم است بدانید که برای ثبت سفارش نوع اکانت خود را چگونه انتخاب کنید و اطلاعات اکانت خود را چگونه بررسی کنید.

برای خرید محصولات فورتنایت نظیر باندل ها و بسته های ویباکسی و… شما لازم است تا ایمیل و پسورد اکانت خود را در سایت ثبت کنید تا تیم ما وارد اکانت شما شده و برایتان محصول مورد نظر را فعالسازی کند.

حال اگر نمیدانید که نوع اکانت خود را چگونه انتخاب کنید و یا از صحت اطلاعات اکانت خود اطمینان ندارید ادامه ی این پست آموزشی را به دقت مطالعه کنید.

 

قبل از وارد کردن ایمیل و پسورد شما باید نوع اکانت خود را انتخاب کنید.

اکانت های فورتنایت غالباً به چهار نوع زیر تقسیم بندی میشوند:

  • اکانت اپیک گیمز (Epic Games)
  • اکانت پلی استیشن (PSN)
  • اکانت ماکروسافت (XBOX)
  • اکانت نینتندو (Nintendo Switch)

شما با توجه به پلتفرمی که بر روی آن مشغول به بازی کردن هستید قطعاً دارای یکی از اکانت های بالا میباشید.

توجه: منظور از اپیک گیمز کسانی است که بر روی PC و موبایل بازی میکنند.

حال ممکن است سوالی برای شما پیش بیاید که آیا اگر برای مثال کاربر پلی استیشن باشید میتوانید با اکانت اپیک گیمز ثبت سفارش کنید یا خیر؟

در جواب به این سوال باید گفت که بله ، از آنجایی که فورتنایت میتواند همزمان به چندین اکانت لینک (متصل) باشد ، الزامی وجود ندارد که شما حتماً با استفاده از همان اکانت پلتفرم خود سفارش دهید.

پیشنهاد ما ثبت سفارش با کدام اکانت است؟

ما پیشنهاد میکنیم که شما همواره با اکانت اپیک گیمز ثبت سفارش کنید.

یعنی اگر کاربر کنسول هستید اکانت خود را به اپیک هم وصل کنید و با استفاده از ایمیل و پسورد اپیک گیمز ثبت سفارش کنید.

پیشنهاد ما به این علت است که انجام سفارش با استفاده از اکانت اپیک گیمز راحت تر و سریعتر است. برای نحوه لینک کردن کردن اکانت PSN خود به اپیک گیمز نیز میتوانید به پست آموزشی مرتبط با آن مراجعه کنید.

 

حال که از انتخاب نوع اکانت یا پلتفرم خود اطمینان حاصل کردید باید از صحت ایمیل و پسورد خود نیز اطمینان حاصل کنید و مطمئن شوید که پیش از ثبت سفارش اکانت شما دومرحله ای نمیباشد. (و در صورت ندانستن پسورد صحیح ، اکانت خود را ریست پسورد کنید.)

برای این منظور پیشنهاد میشود که پیش از وارد کردن اطلاعات اکانت ، یکبار آن را چک کنید.

  • آموزش بررسی اکانت اپیک گیمز:

ابتدا وارد وبسایت اپیک گیمز (EpicGames.com) شوید (البته با V.P.N) حال پس از ورود از قسمت بالا سمت راست بر روی گزینه ی “Sign-in” کلیک کنید.

پس از آن صفحه ی زیر برای شما باز خواهد شد که میتوانید ایمیل و پسورد اکانت خود را در آن وارد کنید تا از صحت آن اطمینان حاصل کنید.

همچنین اگر اطلاعات شما غلط بود با کلیک بر روی گزینه ی “Forgot your password” میتوانید پسورد خود را ریست کنید. (برای ریست کردن یک ایمیل برای شما ارسال خواهد شد که از طریق آن میتوانید پسورد جدید را مشخص کنید.)

  • آموزش بررسی اکانت PSN :

ابتدا وارد وبسایت سونی (My.playstation.com) شوید. پس از ورود از قسمت بالا سمت راست بر روی “Sign in” کلیک کنید.

پس از آن پنجره ی دیگری باز خواهد شد که ابتدا ایمیل و سپس پسورد خود را باید در آن وارد کنید تا از صحت اطلاعات اکانت خود اطمینان حاصل کنید.

همچنین اگر اطلاعات اکانت شما غلط بود ابتدا بر روی گزینه ی “Trouble signing in” کلیک کرده و سپس گزینه ی “Reset your password” را انتخاب کنید تا بتوانید پسورد خود را بازنشانی کنید.

توجه داشته باشید که برای ریست کردن پسورد یک ایمیل برای شما ارسال میشود که از طریق آن میتوانید رمز جدید خود را تعیین کنید.

  • آموزش برسی اکانت XBOX :

ابتدا وارد وبسایت ماکروسافت (Xbox.com) شوید. سپس از بخش بالا سمت راست بر روی “Sign in” کلیک کنید تا وارد صفحه ی ورود شوید.

در پنجره ی باز شده ابتدا ایمیل اکانت ایکس باکس خود را وارد کرده و سپس پسورد خود را وارد کنید تا از صحت اطلاعات اکانت خود اطمینان حاصل کنید.

همچنین اگر اطلاعات اکانت شما اشتباه بود با کلیک بر روی گزینه ی “Forgot Password” میتوانید نسبت به بازنشانی رمز خود اقدام کنید. (برای اینکار یک ایمیل برای شما ارسال خواهد شد که از طریق آن میتوانید رمز جدید خود را تعیین کنید.)

  • آموزش برسی اکانت نینتندو:

ابتدا وارد وبسایت نینتندو (Nintendo.com)شوید. سپس از قسمت بالا سمت راست بر روی گزینه ی “Log in/Sign up” کلیک کنید.

حال در پنجره ی باز شده بر روی “Sign in” کلیک کنید تا فیلد های ایمیل و پسورد برای شما به نمایش درآید.

در این بخش میتوانید اطلاعات اکانت نینتندو خود را وارد کرده تا از صحت آن اطمینان حاصل کنید.

همچنین اگر اطلاعات اکانت شما نادرست بود با کلیک بر روی گزینه ی “Forgot your password” میتوانید نسبت به بازنشانی رمز عبور خود اقدام کنید.

شایسته است که پیش از ثبت سفارش هر محصولی در سایت، ابتدا از صحت ایمیل و پسورد خود اطمینان حاصل کنید و سپس اقدام به ثبت سفارش کنید.

نکته: برای ثبت سفارش از طریق اکانت های PSN, XBOX, Nintendo لازم است که اکانت شما قبلاً یکبار به اپیک گیمز لینک شده باشد تا بتوانید محصولات فورتنایت را خریداری کنید.

اگر از لینک بودن اکانت خود به اپیک گیمز مطمئن نیستید “اینجا” را کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید