چگونه اعتماد کنیم؟

همه ی ما پیش از خریدن کردن از هر فروشگاهی نیاز داریم تا از اعتبار آن فروشگاه اطمینان حاصل کرده و با خیالی آسوده به ثبت سفارشات خود بپردازیم، فروشگاه اپیک سنتر نیز از این قاعده مستثنا نیست. برای اینکه بدانید یک وبسایت مثلا اپیک سنتر معتبر است یا خیر، کافیست به وبسایت مرکز توسعه تجارت الکترونیک زیر نظر وزارت صنعت، معدن و تجارت به آدرس enamad.ir مراجعه کنید و دامنه ی وبسایت ما (epic-center.ir) را در بخش جستجو وارد کرده تا از صحت کسب و کار ما آگاه شوید. ساده تر آنکه شما در بخش انتهایی وبسایت ما نیز میتوانید نماد اعتماد الکترونیک ما را مشاهده کرده و با کلیک بر روی آن مستقیما به وبسایت بالا هدایت شوید. همچنین وبسایت ما در مجموعه ی پرداختی زرین پال به آدرس Zarinpal.com و سایت آیدی پی به آدرس IDPay.ir ثبت شده و هویت صاحب سایت کاملا احراز شده و مورد تایید میباشد.

سابقه ی فروشگاه اپیک سنتر

فروشگاه اپیک سنتر از سال 1397 همواره در زمینه فروش محصولات گیمینگ و خدمات درون برنامه ای بازی ها در تلاش است تا هر آنچه یک گیمر ایرانی نیاز دارد مهیا سازد. امروزه و به لطف شما عزیزان وبسایت ما تبدیل به یکی از بزرگترین مراجعه خدمات بازی های آنلاین در کشور عزیزمان ایران شده است و با بیش از 30,000 کاربر فعال همواره قدردان اعتماد شما همراهان عزیز است. همچنین شما عزیزان میتوانید با مراجعه به اینستاگرام ما و با کلیک بر روی هایلایت "رضایت مشتری" گوشه ای از الطاف مشتریان گرامی ما را که همواره در طول این سال ها همراه و را مشاهده کنید (به علت بالا بودن حجم سفارشات امکان قرارگیری رضایت همه عزیزان وجود ندارد).هم گام با ما بوده اند

درگاه های پرداخت ما

وبسایت اپیک سنتر از دو درگاه معتبر زرین پال (ZarinPal.com) و آیدی پی (IDPay.ir) استفاده میکند که هردو از قدیمی ترین و معتبر ترین درگاه های کشور میباشند. هر دو درگاه استفاده شده زیر نظر سامانه شاپرک و بانک مرکزی جمهوری اسلامی (Cbi.ir) میباشند. کلیه اطلاعات پرداخت شما تحت حفاظت سامانه شاپرک بوده و کلیه حقوق آن محفوظ میباشد.

پشتیبانی 24 ساعته

یکی از راه هایی که شما میتوانید یک فروشگاه را اعتبارسنجی کنید توجه به پشتیبانی آن وبسایت است. اغلب سایت هایی که از راه های گوناگون اقدام به کلاهبرداری میکنند در اختیار قرار ندادن پشتیبانی به مشتری است. زیرا نمیخواهند که امکان پیگیری آنها از طریق خطوط سیمکارت و تلفن ثابت وجود داشته باشد. وبسایت اپیک سنتر دارای پشتیبانی چت آنلاین بر روی وبسایت – پشتیبانی بر روی تلگرام - و همچنین پشتیبانی با خطوط 02177939052 و 09339702416 میباشد و همواره پاسخگوی سوالات و مشکلات شما عزیزان است.