برای اطلاع رسانی از آخرین اخبار عضو شبکه های اجتماعی ما شوید

آموزش استفاده از خدمات گیفتینگ فورتنایت

آموزش استفاده از خدمات گیفتینگ فورتنایت:

در این پست آموزشی قصد داریم تا صفر تا صد آموزش استفاده از خدمات گیفتینگ فورتنایت به همراه نکات و اشتباهات رایج آن را تقدیم شما کنیم.

گیفتینگ چیست؟

گیفتینگ در فورتنایت یعنی ارسال یک هدیه از یک اکانت به اکانت دیگر ، حال این هدیه یا گیفت ارسالی میتواند شامل یک اسکین ، پیکس اکس ، بک بلینگ ، بتل پس و… باشد.

آیا هرچیزی قابل گیفت است؟

خیر ، در بازی فورتنایت محدودیت هایی برای ارسال گیفت وجود دارد و شما هر چیزی را نمیتوانید گیفت کنید!

  • موارد قابل گیفت: محتویات موجود در آیتم شاپ بازی (شامل هر اسکین ، پیک اکس ، بک بلینگ ، دنس یا ایموت و باندل های ویباکسی) و بتل پس.
  • موارد غیرقابل گیفت: باندل های دلاری (مانند استارترپک) ، اشتراک ماهانه ، سیو د ورد و واحد پول بازی (ویباکس).

به زبان ساده تر میتوان گفت که هر چیزی در بازی که دکمه ی “Buy as gift ” را دارد قابل گیفت میباشد.

توجه: خود ویباکس قابل گیفت نمیباشد. و برای مثال منظور از گیفت 1200 ویباکس این است که برای شما یک اسکین به ارزش 1200 ویباکس گیفت خواهد شد.

به بیان دیگر در خدمات گیفتینگ فقط میتوان آیتم ها را گیفت کرد ، و اگر شما میخواهید ویباکس های اکانتتان افزایش پیدا کند باید به جای خدمات گیفتینگ، به بسته های ویباکسی سایت شامل 1000 تایی ، 2800 تایی و … مراجعه کنید.

در نتیجه شما میتوانید آیتم های انتخابی خود را از فروشگاه بازی بصورت گیفتینگ از ما خریداری کنید و فروشگاه اپیک سنتر گیفت های شما را در سریعترین زمان ممکن ارسال خواهد کرد.

چرا قیمت آیتم های خدمات گیفتینگ سایت ما از بازی ارزان تر است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت از آنجایی که حجم سفارشات روزانه گیفتینگ سایت ما بالا بوده و ما برای انجام این سفارشات نیازمند این هستیم که مقدار ویباکس زیادی خریداری کنیم.

و خریدن بسته های ویباکسی در حجم و تعداد بالا در نهایت قیمت پایینتری نسبت به خرید بسته های هزار ویباکسی و یا 2800 ویباکسی دارد.

بر همین اساس ما میتوانیم قیمت های ارزان تری را نسبت به خود بازی برای شما مشتریان عزیز عرضه کنیم.

 

برای استفاده از خدمات گیفتینگ اپیک سنتر چه کار هایی باید انجام دهیم؟

برای آنکه بتوانید موارد دلخواه خود از بازی را بصورت گیفتینگ خریداری بکنید لازم است که دو شرط مهم را رعایت کنید.

  1. باید با آیدی های ما فرند باشید و حداقل 48 ساعت از زمان ارسال درخواست دوستی شما برای آیدی های گیفتینگ ما گذشته باشد.
  2. باید در زمان ثبت سفارش یوزرنیم (آیدی اکانت خود) و همچنین پلتفرم اکانتتان را به درستی وارد کنید.

برای مورد اول شما میتوانید آیدی های ما را از صفحه اینستاگرام اپیک سنتر و همچنین در صفحه خدمات گیفتینگ وبسایت مشاهده  و برای آنها درخواست دوستی ارسال کنید. (توجه داشته باشید که آیدی های گیفتینگ ممکن است بعد از مدتی تعویض شوند که پس از تعویض هم در صفحه اینستاگرام هایلایت خواهند شد و هم در وبسایت قرار خواهند گرفت و پس از آن شما باید برای آیدی های جدید نیز درخواست دوستی ارسال کنید.)

برای مورد دوم نیز باید در نوشتن آیدی خود نهایت دقت عمل را در بزرگ و کوچکی حروف و کلمات به کار ببرید (ترجیحاً آیدی خود را کپی کنید و در سایت قرار دهید.)

یک اشتباه مهم:

برخی از کاربران ممکن است آیدی خود را درست وارد کنند ولی نوع آیدی خود را اشتباه انتخاب کرده و در ثبت سفارش با مشکل مواجه شوند.

برای مثال اگر شما کاربر پلی استیشن هستید ، آیدی ای که در لابی بازی بالای اسکین خود مشاهده میکنید آیدی PSN شماست و هنگام ثبت سفارش باید نوع آیدی خود را بر روی Play Station قرار دهید.

همچنین اگر کاربر PC  یا موبایل هستید آیدی شما در لابی بیانگر آیدی اپیک گیمز شماست و هنگام ثبت سفارش باید نوع آن را بر روی Epicgames قرار دهید.

همچنین این قاعده برای کنسول های Xbox و Nintendo نیزصدق میکند.

نکته: اگر برای مثال شما کاربر کنسول پلی استیشن هستید و میخواهید جدای از آیدی PSN آیدی اپیک خود را نیز بدانید باید وارد وبسایت اپیک گیمز شده و از آنجا آیدی اپیک خود را ببینید. (درواقع الزامی وجود ندارد که مثلاً کاربران پلی استیشن حتما آیدی PSN خود را وارد کنند و شما میتوانید با آیدی اپیک گیمز خود نیز ثبت سفارش کنید ولی آیدی اپیک شما تنها در سایت اپیک گیمز قابل رویت است و در لابی بازی نمیتوانید آن را ببینید.)

خدمات گیفتینگ ریسکی و قانونی چه تفاوت هایی دارند؟

خدمات گیفتینگ وبسایت ما در حالت کلی به دو بخش ریسکی و قانونی تقسیم میشود.

نکته: واژه های ریسکی ، هکی و نیمه قانونی همگی دارای یک معنا و مفهوم میباشند.

تنها تفاوت بین این دو نوع گیفتینگ در قیمت و ضمانت آنهاست، خدمات گیفتینگ قانونی با قیمت بالاتر و با ضمانت مادام العمر و بدون احتمال ریفاند عرضه میشود. خدمات گیفتینگ ریسکی نیز با قیمت پایینتر و بدون ضمانت عرضه ی شما عزیزان میشود.

از آنجایی که نوع ویباکس خریداری شده در خدمات ریسکی با قانونی تفاوت دارد ، قیمت پایینتری نیز داشته و احتمال ریفاند خوردن نیز دارد. (ریفاند یعنی حذف شدن اسکین خریداری شده که بعد مدتی ممکن است این اتفاق رخ دهد.)

درحالت کلی خدمات ریسکی به عزیزانی پیشنهاد میشود که توان اقتصادی پایینتری دارند و بر اساس شانس خود خرید میکنند ، در غیر این صورت پیشنهاد ما به شما خدمات قانونی است.

آیا همه ی گیفت های ریسکی ریفاند میخورند؟

خیر ، درصد پایینی از گیفت های ریسکی ریفاند میشوند و بر اساس حساسیت اپیک گیمز (شرکت توسعه دهنده ی فورتنایت) ممکن است در برخی ماه های سال حساسیت بالاتر و در برخی ماه ها حساسیت پایینتر باشد.

بعلاوه ، درصد مشخصی نیز برای احتمال ریفاند این نوع گیفتینگ نمیتوان در نظر گرفت و همه چیز بستگی به شانس شما دارد.

گیفتینگ قانونی نیز احتمال ریفاند نداشته و مخصوص عزیزانی است که میخواهند آیتم خریداری شده بدون ریسک برای همیشه در اکانتشان باقی بماند.

در نتیجه وبسایت ما تمامی انواع خدمات گیفتینگ فورتنایت را با بهترین کیفیت خدمت شما مشتریان عرضه میکند و شما بر اساس سلیقه ی خود نوع گیفت خود را انتخاب کنید.

آیا استفاده از خدمات گیفتینگ (هم ریسکی و هم قانونی) امکان بن دارد؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که خیر ، استفاده از خدمات گیفتینگ ریسکی و قانونی هیچ خطری برای اکانت شما نخواهد داشت.

در واقع شرکت اپیک گیمز در صورت بروز مشکل به هیچ وجه اکانت دریافت کننده ی گیفت را مورد بررسی و یا دی اکتیو کردن قرار نخواهد داد و در صورت بروز مشکل تنها امکان دارد که اسکین گیفت شده از اکانت شما حذف شود (البته فقط در نوع ریسکی) و هیچ مشکلی اکانت شما را تهدید نخواهد کرد.

برای اطمینان از این موضوع شما میتوانید قوانین شرکت اپیک گیمز را در وبسایت epicgames.com مطالعه کرده و یا این مورد را از پشتیبانی سایت اپیک سوال کنید.

در خلاصه ی مطلب باید گفت که خدمات گیفتینگ یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین راه های خرید برای شما عزیزان است تا بتوانید آیتم های مورد علاقه ی خود را از بازی تهیه کنید.

فروشگاه اینترنتی اپیک سنتر همواره در تلاش است تا با ارائه ی بهترین کیفیت گیفتینگ میزبان اعتماد و خرید های شما عزیزان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید